نتایج جستجو برای عبارت :

جاماندگان 98

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی از فرصت دوباره جاماندگان و انصراف دهندگان یارانه نقدی از اول دی‌ماه خبر داد.
تاکنون حدود ۵ میلیون کد ملی از طریق شماره گیری کد دستوری #۶۳۶۹* ثبت شده است که از این میزان، حدود ۲۰ درصد سرپرست خانوار نبودند یا تقاضای آنها تکراری بوده است.
همایش پیاده‌روی جاماندگان اربعین ـ کاشمر
شرکت‌کنندگان در این همایش با پای پیاده مسیر  حرم امامزاده سیدحمزه (ع) تا حرم امامزاده سیدمرتضی (ع) را پیمودند و حدود ۵۰ موکب سیدالشهدا (ع) در این مراسم از عزاداران در روز اربعین پذیرایی کردند.
بوسیله گفته رئیس نماینده پایتخت، تدابیر و تمهیدات انتظامی و ترافیکی برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم، پیش بینی شده است: «افتخار ما این است که درون مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین، خادم عاشقان امام حسین(ع) هستیم و تلاش می کنیم این همایش داخل امان و آرامش طولانی برگزار شود.» سردار «حسین رحیمی» گفت: «راهپیمایی عظیم اربعین حسینی داخل واقع بزرگ ترین ازدحام بشری است که اتحاد، انسجام و همدلی عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) را به جهانیان علامت

از اینکه جزو سرمایه دارها محسوب شده و در شمار آن بیست میلیون جمعیت مایه داری قرار گرفتم که نیاز به دریافت یارانه بنزین ندارد خیلی خوشحالم! از باب وصف العیش، نصف العیش چه بسا با همین تلقین دولت، جاذبه تصورات ذهنی من استغنای مادی را هم به خودش جلب کند!

گذشته از شوخی، دوستانی مشمول دریافت یارانه بنزینی شده اند که نوش جانشان. از دولت محترم می خواهم با توجه به فراموشکاری من  و از یاد بردن املاک و دارایی هایی که منجر به تغییر طبقه معیشتی اینجان
سازمان سنجش و آموزش کشور:
+ جاماندگان آزمون‌ سراسری‌ سال ۹۸ از ۱۹ تا ۲۲ اسفند فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.
+با توجه به اینکه اطلاعات ثبت نامی داوطلبانی که در مهلت مقرر در این آزمون ثبت نام نموده اند، از تاریخ 97/12/19 لغایت 97/12/22 روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت، لذا این داوطلبان نیز می توانند با مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود، و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.
_خبرها و آموزش‌های بیشتر:_
@Tajrobeyemanbot
مارا هم از مقتل صدایی کن حسین جان دل های مارا کربلایی کن حسین جان جام شهادت را به کام ما بنوشان این عمرها را هم خدایی کن حسین جان یاران همه بار سفر بستند ورفتند جاماندگان را هم صدایی کن حسین جان رقص جنون در آتش خون حاجت ماست در راه خود مارا فدایی کن حسین جان ما خاک این درگاه را خوردیم یک عمر با ما فقیران آشنایی کن حسین جان این لشگر عشق است و ما سرباز عشقیم بر لشگر عشقت دعایی کن حسین جان بین قنوت و سجده از رخ پرده بر داشت وجه خدایی را رونما
زاده شدیم برای رفتن، نه برای ماندن.
و چه نیک رفتنیست، غلتیده در خون.
و بدا بحال ما جاماندگان...
شهید محمدامین کریمیان
نخبه حوزه و دانشگاه
سالروز شهادت
کلام شهید:
خدایا میگویند بزرگ ترین شڪست از دست دادن ایمان است؛ بصیرتے بہ من عنایت ڪن ڪہ دراین روزهای سخت امتحان‌ روزگار شرمنده ی شهدا نشوم...
 @zakhmiyan_eshgh
امسال به رقم حذف ویزای اربعین باز هم شاهد کم کاریهای شدیدی از طرف پلیس مهاجرت و همچنین سازمان اتباع ایران بودیم.
تا امروز سه شنبه حدود 3 هزار پاسپورت اتباع افغانستانی که حدود سه هفته قبل برای اربعین ثبت نام کرده بودند سرنوشتش معلوم نیست.
امروز در دفاتر کفالت که مسئول ثبت نام و رسیدگی به امور اتباع افغانستانی است ، چشمانی پر از اشک نتیجه انتظار مردم بود.
معلوم نیست که آیا این جمعیت 3 هزار نفری امسال جزو جاماندگان قلمداد میشوند یا در زمره ی زائ
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، هر ساله بعد از اتمام مدت قانونی ثبت نام و تمدید مهلت ثبت نام  بازه زمانی جداگانه ای تحت عنوان فرصت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 99 قرار می دهد که در این بازه جاماندگان از ثبت نام کنکور 99 می توانند برای تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند . سازمان سنجش زمان شروع و پایان شرکت دوباره ثبت نام کنکور 99 را در سایت خود به آدرس sanjesh.org  اعلام می کند .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/4847/فرصت-
به گزارش عصرحباد؛ طبق سنوات گذشته، همزمان با فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یارانش، کاروان پیاده روی حرم تا حرم برای جاماندگان کربلا با حضور هیئات مذهبی و آحاد مردم مومن شهر حبیب آباد، از مسیر آستان مقدس امامزاده عبدالمومن علیه السلام حبیب آباد تا آستان مقدس امامزاده شاهزاده حسن علیه السلام کیجعلی با شعار "حب الحسین یجمعنا" حرکت کرد.
این مراسم به همت هیئت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام شهر ح
دست خط شهید لطفی نیاسرسرزنش شهید ، توسط خودش:
#زندگی_به_سبک_مهدی (۱۱) بزرگان علم اخلاق، مراحل متعددی برای جهاد اکبر (مبارزه با نفس) برشمرده اند که آخرین آن، معاتبه به معنای انتقاد از خویشتن است. سالک الی الله پس از بازنگری در رفتار و گفتار روزانه و محاکمه خود در دادگاه وجدان،به وادی معاتبه گام می نهد.این جاست که خود را مورد سرزنش قرار می دهد و بدین وسیله خویشتن را برای جبران نواقص و رفع رذایل آماده می سازد. شهید بزرگوار "محمد مهدی لطفی نیاسر" چه
شاخص کل با رشد 2383 واحدی خود در روز گذشته، در آستانه ورود به کانال 347000 واحدی قرار گرفت. به خاطر دارم که ماه ها قبل، عده ای که خود را کارشناس اقتصادی مینامند، بارها و بارها از حباب در بورس تهران خبر دادند. خوشحالم که گذر زمان، عیار این کارشناسان را مشخص کرد. اما دوباره با رشد قیمت ها در بورس، مجددا همان کارشناسانی که فریاد یا شاخصا! سر میدادند، مجددا به صدا در آمده اند. البته که قرار نیست شاخص کل بدون توقف تا سقف آسمان صعود کند!، اما این عده که قطع

بخند سردار! تو از جنس آسمان بودی.
بخند که به  آغوش آسمان رفتی.
در قهقهه مستانه و در شادی وصولت، جاماندگان قافله عشق را هم دریاب. انّا انشاءالله بکم لاحقون.
همه این بازی ها و آشوب های منطقه فقط برای همین یک لحظه بود. لحظه ای که تو دیگر نباشی، غافلگیرت کنند و ظلمت شب به خیال خام خفاش ها، عالمیگر شود.
ان الله اشتری من المومنین انفسهم؛ همان خدایی که خریدار جان های عاشق پیشه ای مثل توست وعده داد: ان الباطل کان زهوقا.
خون تو هدر نمی رود سردار آنگونه ک
به گزارش ایسنا و به نقل از ایندیپندنت، با اعلام نامزدهای تلویزیونی جایزه مادری در سال ۲۰۱۹، کلکسیون هایی همچون «بازی تاج و تخت»، «مادام میزل شگفت انگیز» و «وپ» مورد شانس داوران این پیرامون قرار گرفتند و داخل نهایت سهم قابل توجهی از نامزدی در شاخه های مهم جوایز تلویزیونی مادری ۲۰۱۹  را به خویشتن اختصاص دادند. این تو حالی است کلکسیون های دیگری که انتظار می رفت در این پیرامون از جوایز دیده شوند، عجیب خمود شدند. «جولیا رابرتز» هنرمند سریا
سلام همگی دوستان گل
یادتون نره تو این روز خوندن دعای عرفه فضیلت بسیار داره.... اگه تونستید بخونید و در حق همه دوستان دعا کنید....التماس دعا

* تنها امید جاماندگانحضرت امام جعفر صادق(ع) فرمودند: اگر کسی در ماه مبارک رمضان مورد مغفرت الهی قرار نگیرد غفران برای او نیست مگر آنکه عرفه را درک کند.

اعمال شب عرفه
 شب نهم ذی الحجه از لیالی متبرکه و شب مناجات با قاضی الحاجات است و توبه در آن شب، مقبول و دعا در آن مستجاب است و کسی که آن شب را به عبادت به
سلام
این روزها به دلیل انبوه کارهایی که باید انجام دهم و کارهایی که هنوز انجام نداده‌ام، فرصت چندانی برای معرفی کتاب هایی که خوانده‌ام برایم نمی‌ماند. و همچنین با توجه به روزهایی که گذرانده‌ایم؛ دل و دماغی هم...
به همین دلیل، تصمیم گرفتم عناوین کتاب‌هایی که این روزها خوانده‌ام و در موردشان ننوشته‌ام را این جا لیست کنم، تا یادم باشد چه چیزهایی خوانده‌ام و اگر عمری باقی بود و زمانی، سر فرصت یادداشتی در موردشان بنویسم...

- فصل نان/ علی اشر
همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی، کاروان پیاده روی حرم تا حرم برای جاماندگان کربلا از مسیر آستان مقدس امامزاده عبدالمومن (ع) حبیب آباد تا آستان مقدس امامزاده شاهزاده حسن (ع) کیجعلی برگزار شد.
عکاس: محمدمهدی منصوری-امیرعلی حامدنیا
دوست داشتم امروز بریم پیاده‌روی جاماندگانِ اربعین. 
با این‌که وقتی مصطفی نبود گفتم من دیگه جاماندگان نمی‌رم و ...
و چند روزه هم هی می‌گم من دیگه اربعین کربلا نمی‌رم و ...
آخه ناراحتم. احساس می‌کنم این همه بی‌توفیقیم به خاطر اینه که یه فرزند ناخلفم... پدرم از دستم ناراحته. یعنی درست فکر می‌کنم؟ نمی‌دونم آیا امام‌حسین(ع) می‌خواد من رو ادب کنه؟ اصلا نمی‌تونم وضعیت خودم رو تحلیل کنم! کمک!!!
گرچه همسر پیامک داده: "ببین جوری جمیت داره میاد ک انگا
#دلنوشته_شب
سال 67 که سال پایانی جنگ بود، توانستم که با دستکاری شناسنامه تنها مدت 15 روز فقط در جزایر "مجنون" حضور پیدا کنم. !!!
اما همان 15 روز کافی بود تا زیربنای ذهنم ساخته شود.در اعماق قلبم الگویی شکل گرفت، که همه رفتار، گفتار، و کردار مسؤولین از ریز تا درشت را با همان معیار "مجنونی" ها می سنجیدم...!
همان هایی که در "مجنون" ، از "عشق" به "جنون" رسیده بودند!
سالها در حسرت آن سالها میسوختم!گهگاهی که یادگاران آن دوران را در جایی میدیدم، به طرز عجیبی در د
@EMAD_zareei:#دلنوشته_شب
سال 67 که سال پایانی جنگ بود، توانستم که با دستکاری شناسنامه تنها مدت 15 روز فقط در جزایر "مجنون" حضور پیدا کنم. !!!
اما همان 15 روز کافی بود تا زیربنای ذهنم ساخته شود.در اعماق قلبم الگویی شکل گرفت، که همه رفتار، گفتار، و کردار مسؤولین از ریز تا درشت را با همان معیار "مجنونی" ها می سنجیدم...!
همان هایی که در "مجنون" ، از "عشق" به "جنون" رسیده بودند!
سالها در حسرت آن سالها میسوختم!گهگاهی که یادگاران آن دوران را در جایی میدیدم، به طرز عجی
زمزمه دلنشین ویژه جاماندگان اربعین
نریمان پناهی
مرحم واسه چشم ترم می خوام

متن و سبک این شور زیبا رو
در ادامه مطلب ببینید ... کربلا نصیبتون

متن مداحی:

مرحم
واسه چشم ترم می خوام
حال
دلم بده حرم می خوام
حال
دلم خیلی بده جاموندم از قافله بازم
کرببلای
تو شده تو این روزا همه نیازم
چاره
ندارم می دونم باید بسوزم و بسازم
جانم
حسین

رحمی
بکن به چشمای زارم
خیلی
بدم اما دوستت دارم
تاکی
تحمل بکنم تلخی و درد روزگار رو
بهم
بگو که تا به کی باید نبینم کربلا

پیشتر می گفتند چرا اینقدر به ”راهپیمایی“ اربعین توجه می کنید، این  مراسم یک سنت عراقی است و چرا جمهوری اسلامی آن را به عنوان یک سنت دینی بین مردم تبلیغ می‌کند!
بعدتر می گفتند و می‌گویند چرا اینقدر امکانات و موکب‌ های دولتی و حکومتی در ایران و عراق ایجاد می‌کنید، با این کار سنت اربعین را دولت زده و حکومتی می کنید!
امروز می گویند این شور و این حماسه اربعین را می بینی، همه اش کار مردم است، این موکب ها، این پذیرایی ها، این برو و بیا ها همه اش
پیشتر می گفتند چرا اینقدر به ”راهپیمایی“ اربعین توجه می کنید، این  مراسم یک سنت عراقی است و چرا جمهوری اسلامی آن را به عنوان یک سنت دینی بین مردم تبلیغ می‌کند!
بعدتر می گفتند و می‌گویند چرا اینقدر امکانات و موکب‌ های دولتی و حکومتی در ایران و عراق ایجاد می‌کنید، با این کار سنت اربعین را دولت زده و حکومتی می کنید!
امروز می گویند این شور و این حماسه اربعین را می بینی، همه اش کار مردم است، این موکب ها، این پذیرایی ها، این برو و بیا ها همه اش شو
سخنگوی طرح کمک معیشتی گفت تا آخر دی ماه نتایج نتایج اعتراضات مشخص خواهد شد.
به گزارش مشرق، حسین میرزایی درباره بررسی اطلاعات بانکی متقاضیان دریافت یارانه معیشتی اظهار داشت کد ملی افراد متقاضی برای بانک مرکزی ارسال می‌شود و اطلاعات مالی آن‌ها بر اساس ۱۱ شاخص بانکی در ۵۰ گروه بررسی می‌شود.
وی افزود: این شاخص‌ها از جمله مانده اول و آخر سال تراکنش‌ها گردش حساب و امثال آن‌ها از سه سال قبل تا الان به صورت معدل بررسی می‌شود.
بیشتر بخوانید:
چ
سوگواری در #خانه در عاشورا و ثواب بسیار عجیب + زیارت امام حسین در روز عاشورا از #راه_دور و تضمین امام باقر:
ابتدا امام باقر(ع) از آداب روز عاشورا، تلاش برای حضور در کربلا و در کنار قبر مطهر امام حسین را به شیعیان، توصیه میفرمایند:
مَن زارَ الحُسَینَ علیه السلام یَومَ عاشوراءَ حَتّى‏ یَظَلَّ عِندَهُ باکِیاً، لَقِیَ اللَّهَ عَزَّ وجَلَّ یَومَ القِیامَةِ بِثَوابِ ألفَی ألفِ حَجَّةٍ، وألفَی ألفِ عُمرَةٍ، وألفَی ألفِ غَزوَةٍ، وثَوابُ کُلِّ حَ
سوگواری در #خانه در عاشورا و ثواب بسیار عجیب + زیارت امام حسین در روز عاشورا از #راه_دور و تضمین امام باقر:
ابتدا امام باقر(ع) از آداب روز عاشورا، تلاش برای حضور در کربلا و در کنار قبر مطهر امام حسین را به شیعیان، توصیه میفرمایند:
مَن زارَ الحُسَینَ علیه السلام یَومَ عاشوراءَ حَتّى‏ یَظَلَّ عِندَهُ باکِیاً، لَقِیَ اللَّهَ عَزَّ وجَلَّ یَومَ القِیامَةِ بِثَوابِ ألفَی ألفِ حَجَّةٍ، وألفَی ألفِ عُمرَةٍ، وألفَی ألفِ غَزوَةٍ، وثَوابُ کُلِّ حَ
این مطلب خیلی طولانی هست ولی با اطمینان می‌تونم بگم که اگر نخونید شاید هیچ‌وقت پشیمون نشید چون اصلا نمی‌دونستید در مورد چی هست. پس چطور پشیمون بشید؟ اما اگر بخونید یه روزی میاد که میگید: "این صالحه هم علم غیب داشت... از کجا می دونست که قراره این طوری بشه؟"
توی همون پستی که میلاد دخانچی گزارش اربعینش رو در اینستاگرام نوشته بود، به این نکات هم اشاره کرده بود که دولت عراق برای برگزاری مراسم اربعین هیچ برنامه‌ای نداره و ازش تعبیر کرده بود به "فق
دوست داشتم امروز بریم پیاده‌روی جاماندگانِ اربعین. 
با این‌که وقتی مصطفی نبود گفتم من دیگه جاماندگان نمی‌رم و ...
و چند روزه هم هی می‌گم من دیگه اربعین کربلا نمی‌رم و ...
آخه ناراحتم. احساس می‌کنم این همه بی‌توفیقیم به خاطر اینه که یه فرزند ناخلفم... پدرم از دستم ناراحته. یعنی درست فکر می‌کنم؟ نمی‌دونم آیا امام‌حسین(ع) می‌خواد من رو ادب کنه؟ اصلا نمی‌تونم وضعیت خودم رو تحلیل کنم! کمک!!!
گرچه همسر پیامک داده: "ببین جوری جمیت داره میاد ک انگا
زیارت اربعین، نماد شیعیان معرفی شده است
«زهرا ابراهیمی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان در تشریح زیارت اربعین اظهار داشت: در روایتی از امام حسن عسکری علیه السلام به نشانه های مؤمن اشاره شده و زیارت اربعین نیز یکی از نشانه های مومن شمرده شده است.
این محقق حوزوی با بیان اینکه امام حسن عسکری(ع) فرمودند «نشانه های مؤمن، پنج چیز است؛ اقامه نمازِ پنجاه و یک رکعت، زیارت اربعین حسینی، انگشتر در دست راست کردن، سجده بر خاک و بلند
رهبر امروز دیدار با هیئت های دانشجویی یه جا هست که میگن:
"یکی از برادران عزیز، گفتند شما صحبت کنید؛ بنده زیاد صحبت میکنم. آن مقداری که من و امثال من صحبت میکنیم اگر نصف آن، کار کنیم،همه دنیا آباد میشود.
دعا کنیدکه خدا به ماتوفیق بدهدصراط مستقیم حق را همچنانکه تاامروزشناخته‌ایم تا آخرعمرمان بشناسیم ودر آن راه حرکت کنیم و ثابت‌قدم باشیم."
.بنظرتون منظورشون از امثال من کی بود؟
راهنمایی می کنم اول اسمش حسن روحانیه...
افزایش نقدینی از 1600هزار میل
بوسیله گزارش همشهری شانس متعهد شده بود به ۶۰میلیون نفر در قالب ۱۸میلیون خانوار نیازمند، کمک مالی ماهانه اعطا درنگ آمارهایی غصه که تو این خصوص منتشر شده ارقامی نزدیک بوسیله همین را نشان می دهد؛ اما تو کف جامعه بسیاری که خود را واجد شرایط اخذ کمک معیشتی می دانستند، از فهرست یارانه بگیران شیار خورده اند و در سایه خرابه بی اعتمادی نصیب و قسمت و ملت، ظن می دهند کاسه ای دامن نیم کاسه دولتمردان باشد و چه بسا به جای ۶۰میلیون به ۶میلیون نفر یارانه د
بوسیله گزارش همشهری اقبال متعهد شده وجود بوسیله ۶۰میلیون نفر در قالب ۱۸میلیون خانوار نیازمند، کمک مالی ماهانه اعطا بطی ء آمارهایی غصه که در این خصوص منتشر شده ارقامی نزدیک به همین را مدال می دهد؛ اما داخل کف جامعه بسیاری که خود را واجد وضعیت شهود معاون معیشتی می دانستند، از فهرست یارانه بگیران خط خورده اند و در سایه دیوار بی اعتمادی دولت و ملت، احتمال می دهند کاسه ای کوچکتر نیم کاسه دولتمردان باشد و چه بسا به جای ۶۰میلیون به ۶میلیون نفر یا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها